CYKLISTÉ VÍTÁNI

Cyklistika

    

 Vinařství Nosreti je členem a certifikovaným zařízením organizace Cyklisté vítáni spadající pod projekt Nadace partnerství o.p.s.cykliste-logo-1.jpg, 9,1kB cykliste-logo-2.jpg, 7,6kB


 

 

 

 

 

        

Celá jižní Morava a malebnou dědinku Zaječí s vinařstvím a penzionem Nosreti nevyjímaje, je protkána systémem méně či více náročnějších cyklostezek, z nichž velká většina lemuje vinice nebo jimi rovnou projíždí. Vesničky plné sklípků a sklepních uliček přímo vybízí ke krátké přestávce na občerstvení a doušek vychlazeného Portugalu nebo na ochutnávku vín s degustací přímo mezi dřevěnými bečkami.

 

Pro letošní sezónu pro Vás máme připraveno pět vlastních okruhů s popisem zajímavostí, partnerských sklípků a vším co stojí za to vidět. Mapky naleznete v sekci Cyklotrasy v informačním centru.  Samozřejmě, v žádném případě, naše cyklostezky nevynechají Lednici, Valtice, Mikulov, Pálavské nádrže či vinné sklepy ve Velkých Pavlovicích, Velkých Bílovicích nebo na Vrbici. Naše nejbližší okolí si tak maximálně vychutnáte.